معرفی دبستان

دوشنبه ، 24 مرداد 1401

برای آموزش و پرورش فرزندانتان سرمایه گذاری نمایید.

آنها لایق بهترین ها هستند.

 

آمادگی و دبستان غیر دولتی تربیت 2 از مدارش هوشمند، معتبر و با سابقه شهرستان لاهیجان در مقطع ابتدایی می باشد که در سال 1374 توسط جناب آقای ابراهیم فلاح حسن پور و همسرشان مرحومه خانم مرضیه شاملی تاسیس گردید.

فعالیت این واحد آموزشی تا سال 1396 شامل تمام پایه های تحصیلی مقطع ابتدایی ( اول تا ششم ) بوده است اما در سال 1397 با صلاحدید موسس و جهت رفاه بیشتر دانش آموزان و بهره مندی از فضای آموزشی بیشتر و افزایش راندمان و بازدهی آموزشی، دوره اول و دوم ابتدایی از هم جدا شدند و در دو ساختمان مجزا با مدیریت جدید به نام های تربیت و تربیت 2 به فعالیت خود ادامه می دهند.

دبستان تربیت شامل مقطع پیش دبستانی و دوره اول ( پایه های اول تا سوم )، دارای 9 کلاس درس و دبستان تربیت 2 شامل دوره ی دوم ( پایه های تحصیلی چهارم تا ششم ) و دارای 6 کلاس درس ، سالن اجتماعات ، اتاق مشاوره ، آزمایشگاه، کتابخانه و در مجموع 180 نفر دانش آموز می باشد.

این مرکز آموزشی با مدیریت جناب آقای محمد فلاح حسن پور، در محیطی امن و با نشاط با کادری مجرب و دلسوز، با روش های نوین آموزشی در جهت تربیت و پرورش فرزندانی آگاه و مسئولیت پذیر و اخلاق مدار تلاش می کند.

از نقاط قوت دبستان تربیت 2، می توان به آمار بالای قبولی هر ساله دانش آموزان در مدارس استعداد های درخشان ( تیزهوشان ) و طرح های پژوهشی همچون طرح جابربن حیان و ... اشاره کرد.

این مرکز آموزشی جزو مدارس غیر دولتی با سابقه محسوب می شود که با بهره مندی از همکارانی توانمند، دلسوز، با سابقه در امر تدریس و استفاده از مشاوران با تجربه با برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه روانشناسی کودک و پرورش معلم، و با تاکید بر پرورش دانش آموزان و تکیه بر روحیه نظم پذیری و قانون مداری و شکوفایی علمی و آموزشی با توجه به استعدادهای آنان هر روزه در حال بروز رسانی و پیشرفت می باشد.

به امید موفقیت های روزافزون دانش آموزان عزیزمان.

 

 

  آدرس: لاهیجان،خیابان نیما ، نیما 16، پلاک 34 ، دبستان غیردولتی پسرانه تربیت 2

 ساعات کار: شنبه الی چهارشنبه 8 الی 13

 تلفن ثابت: 01342246164 - 01342246165

 سامانه پیامکی: 50002030754443

 شبکه های اجتماعی: Tarbiat2.sch.ir@

 ایمیل  : info@Tarbiat2.sch.ir